12,6 mln widzów usłyszy o Bitcoinach oglądając Teorię wielkiego podrywu

Bitcoin pojawi się w kolejnej serii telewizyjnej The Big Bang Theory, emitowanej w ten czwartek 30 listopada 2017 r. W rzeczywistości cały odcinek będzie oparty na bitcoinowej historii, gdy obsada znajdzie laptopa z pamięcią podręczną cennej krypto-waluty.

Bitcoinowe uwikłanie

The Big Bang Theory jest popularnym sitcomem telewizji amerykańskiej, który jest dostępny w sieci CBS. Spektakl obraca się wokół grupy geeky, którzy mieszkają w Pasadenie w Kalifornii. The Big Bang Theory (BBT) stała się najpopularniejszą transmisją wypełnioną żartami inżynierskimi, kolekcjami komiksów i dziwacznymi pamiątkami. To już jedenasty sezon serialu, a nadchodzący czwartkowy odcinek będzie nosił nazwę “Bitcoin Entanglement”.

Kupowanie tygrysa

Podczas odcinka, obsada BBT znajduje laptop należący do byłego chłopaka Penny Zack, który zawiera bitcoiny. W serialu Howard wykrzykuje: “Nie mogę uwierzyć, że jeden bitcoin wart jest 5 000 dolarów”, na co Leonard odpowiada: “Czy nie wydaliśmy tego kilka lat temu?” Po odkryciu, bohaterowie planują wydawanie bitcoinów na drogie przedmioty. Na przykład Raj zwraca się do Leonarda, że chciałby kupić “tygrysa” za swoją część pieniędzy. Jednak Sheldon decyduje się obrazić na kolegów, po tym, jak oni chcą go wykluczyć z podziału inwestycji.

Po tym, Howard otwiera portfel na laptopie i Leonard pyta: “Ile tam jest?” “Jest pusty”, wyjaśnia Howard. Tymczasem złośliwy Sheldon wydaje się wiedzieć, gdzie przechowywane są fundusze.

12,6 miliona widzów zobaczy humorystyczną transmisję telewizyjną wypełnioną anegdotami bitcoinowymi.

Można śmiało powiedzieć, że bitcoiners są podekscytowani widząc swoją ulubioną kryptowalutę w znanym serialu telewizyjnym. W sezonach BBT odnotowano wzrosty oglądalności od ostatniego sezonu, odnotowując ocenę 2.6 dla dorosłych w wieku 18-49 lat. Oznacza to, że o godz. 20.00 EDT w najbliższy czwartek ponad 12,6 milionów widzów usłyszy o komediowych bitcoinach, kopalniach i portfelach.

Ponadto, ponieważ bitcoin zyskał na popularności, zdecentralizowana waluta pojawiła się w wielu transmisjach telewizyjnych na przestrzeni lat. Można to zauważyć w takich filmach jak: Dobra żona, Pan Robot, The Simpsons, a nawet Jeopardy. Nadchodzące show The Big Bang Theory również zostało sfilmowane jakiś czas temu, gdy bitcoin wynosił średnio 5 000 $ za BTC. Teraz bitcoin prawie podwoił swoją wartość. W ostatnim miesiącu na poziomie 9 000 $ za BTC i solidny limit rynkowy 150 USD. W tym tygodniu odcinek BBT z pewnością skieruje więcej uwagi w stronę “Pieniędzy Internetu” przy odrobinie śmiechu. Źródło: https://news.bitcoin.com/12-6-viewers-will-hear-about-bitcoin-watching-the-big-bang-theory/

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of