3 altcoiny, których wzrost przewidywany jest na lipiec

Analityk kryptograficzny Aaron Arnold zauważa trzy altcoiny, których cena ma wzrosnąć w lipcu.

W nowym filmie prezenter Altcoin Daily, Aaron Arnold, rozpoczyna swoją listę z Cardano (ADA), które zdaniem analityka ma obecnie niezaprzeczalny potencjał wzrostu. Aaron Arnold zauważa, że ​​Cardano jest liderem w przestrzeni kryptograficznej pod względem całkowitej wartości zablokowanej przez obstawianie.

Analityk zauważa, że Grayscale (największy na świecie fundusz zarządzania aktywami skoncentrowany na kryptowalutach) dokonał ogromnych inwestycji w Cardano, co czyni go trzecim co do wielkości w swoim portfelu.

Kryptowalutą numer dwa na liście Aarona Arnolda w tym miesiącu jest Ethereum (ETH). Analityk kryptograficzny przypomina widzom, że podaż ETH na giełdach jest obecnie na najniższym poziomie od listopada 2018 roku.

Przytacza również twierdzenia JP Morgana, że ​​aktualizacja do Ethereum może zapoczątkować nowy przemysł stakowania o wartości 40 miliardów dolarów, a wiodąca platforma inteligentnych kontraktów jest gotowa do przewodzenia branży.

Trzecią monetą wybraną przez Aarona Arnolda w lipcu jest zdecentralizowana sieć wyroczni Chainlink (LINK). Analityk przytacza długą listę integracji Chainlink jako zwyżkowego katalizatora, który może wprowadzić go w stratosferę w najbliższej przyszłości. Aaron Arnold mówi, że dopóki kryptowaluta będzie w trendzie wzrostowym, LINK będzie jednym z najpopularniejszych projektów altcoinowych na rynku.

Comments (No)

Leave a Reply

44 + = 53