Bitcoin może kosztować 10,000 dolarów pod koniec tego roku

Przekraczając niedawno cenę 8000 $ dolarów, Bitcoin wydaje się być na szczycie; jednak inwestujący magnat Mike Novogratz uważa, że cena krypto-waluty może wzrosnąć i prawdopodobnie osiągnie 10 000 $ dolarów przed końcem 2017 roku.

Mówiąc o Bloomberg Daybreak: Americas, Novogratz przepowiedział:

“Myślę, że niedługo osiągniemy nowy szczyt, zakończymy rok na 10 000 $ w Bitcoin.”
Szef Galaxy Investment Partners miał podobną optymistyczną prognozę dla Ethereum, twierdząc, że druga co do wielkości kryptowaluta pod względem rynkowej kapitalizacji zakończy rok “blisko 500 $”.

“W ekosystemie Ethereum dzieje się wiele pozytywnych rzeczy” – dodał.

Pomimo krótkich spadków po anulowaniu twardego dysku SegWit2x i nowszym hakowaniu Tether, Bitcoin kontynuuje drogę do góry. Zwiększona dzięki ogłoszeniom, takim jak plan CME Group, dotyczący wprowadzenia kontraktów terminowych na bitcoin i integrację Bitcoin z platformą Square na platformie płatności mobilnych, zaufanie inwestorów wydaje się być najwyższe w historii.

Chociaż 10 000 $ oznaczałby skok o 20% dla Bitcoina w ciągu nieco ponad miesiąca, prognozy Novogratz wydają się dalekie od niemożliwych. Do tej pory w 2017 r. Bitcoin wzrósł o 760%, a cena Ethereum uległa oszałamiającemu wzrostowi o 4,540%.

Po uruchomieniu funduszu inwestycyjnego kryptowalutowego o nazwie Fundusz Galaxy Digital Asset, który ma nadzieję zebrać 500 milionów USD, Novogratz nazwał Bitcoin “cyfrowym złotem” i wyraził zaufanie do solidnej podstawy cyfrowej waluty i wysokiego popytu:

“Bitcoin jest zbudowany na niesamowitej technologii. Istnieje ograniczona podaż, której ludzie ufają. Pamiętajcie, że cała ta rewolucja wyszła ze spadku zaufania do instytucji finansowych, w którym ludzie mówią: “Nie ufamy już instytucjom finansowym, nie ufamy już rządom”.
Podczas gdy wielu prominentnych Wall Streeters przygotowało prognozy dla Bitcoin, a Warren Buffet określił to jako bańkę i prezes JPMorgan, Jamie Dimon, twierdząc, że inwestorzy będą żałować, że wrzucili w to swoje pieniądze, Novogratz jest przekonany, że cały potencjał kryptowaluty wciąż jeszcze nie został osiągnięty. .

“Jesteśmy w drugiej lub trzeciej rundzie tej rewolucji” – powiedział. Źródło: https://cryptovest.com/news/novogratz-predicts-bitcoin-will-end-2017-at-10000/

Comments (No)

Leave a Reply

25 + = 33