Cactus World wprowadza pierwszy program telewizyjny NFT dla dzieci

Ostatnio tokeny niewymienne (NFT) zostały zapchane dosłownie wszędzie, znajdując różnorodne zastosowania dla tej technologii. Wynika to z faktu, że NFT zaczęło zdobywać coraz większą popularność wśród różnych deweloperów, artystów i muzyków, choć wcześniej sektor ten znany był przede wszystkim inwestorom.

Teraz światu zostaje zaprezentowane kolejne oryginalne zastosowanie technologii NFT. Nowy pomysł został wdrożony w projekcie o nazwie Cactus World, w ramach którego każdy może nabyć specjalne tokeny Cactus Seed, co daje mu szereg korzyści w postaci różnego rodzaju prezentów oraz dostępu do społeczności Cactus World za pośrednictwem prywatnych kanałów Discord. Ponadto właściciele takich NFT będą mogli zdobyć rzadkie kolekcjonerskie NFT 2D z Cactus World, a także odpowiadający im model 3D, który będzie można pokazać w dziecięcym programie telewizyjnym. Ponadto nowe kaktusowe NFT mogą być wykorzystane w przyszłości w innych kreacjach społeczności Cactus World, takich jak gry, kryptowaluty i oczywiście metaverse.

Warto zauważyć, że w tworzeniu Cactus World brali udział niektórzy stosunkowo znani twórcy efektów wizualnych, którym udało się już zdobyć nagrody, takie jak Oskary i Złote Globy, a także brali udział w tworzeniu słynnych filmów, takich jak Czarna Pantera , World of Warcraft i wiele innych. Mówimy o Leo Crayden i Abel Vargas. Jak donosili ci artyści, chcą wykorzystać swoje bogate doświadczenie, aby rozwinąć wszechświat Cactus World i stworzyć coś wyjątkowego.

Cactus World planuje przekazać część swoich środków na cele charytatywne i edukację. Fundusze zostaną przeznaczone na promocję ponownego zalesiania, działalność charytatywną na rzecz ochrony środowiska oraz badania nad technologiami, które ukształtują przyszłość całej planety. Łącznie taka pomoc trafi do 1% całej Fundacji Cactus.

Wreszcie Cactus World będzie promować edukację zarówno dzieci, jak i dorosłych poprzez specjalne stypendia zapewniane przez fundację projektu Cacti College. Oczywiście szczególna uwaga zostanie zwrócona na tych, którzy interesują się sztuką 3D i animacją, a także planują z nimi związać swoją przyszłość zawodową. Sami założyciele projektu Cactus World będą pełnić rolę bezpośrednich mentorów.

Comments (No)

Leave a Reply

− 3 = 7