GoCrypto i masowa adopcja kryptowalut na świecie

Protokół GoCrypto 2.0, stworzony przez Eligma, pracuje nad masową adopcją kryptowalut na całym świecie. W tym celu korzysta ze swojego zdecentralizowanego rozwiązania płatniczego.

GoCrypto nawiązało strategiczne partnerstwa ze znanymi giełdami kryptowalut, takimi jak Binance.

W skrócie, GoCrypto to zdecentralizowane rozwiązanie płatnicze, które umożliwia wszystkim zainteresowanym stronom i technologiom procesu płatności korzystanie z kryptowalut do codziennych transakcji.

Właściciele sklepów mogą otrzymywać płatności w kryptowalutach, które według ich wyboru mogą zostać automatycznie zamienione na fiat lub inną kryptowalutę. Oznacza to, że konsumenci mogą płacić za towary i usługi za pomocą cyfrowych aktywów.

Wszystko dzieje się dzięki specjalnemu oprogramowaniu, technologiom i kompatybilnym urządzeniom POS.

Ten rok 2021 był udanym rokiem dla sieci płatności z siedzibą w Słowenii, a najbliższa przyszłość zapowiada się jeszcze bardziej satysfakcjonująco. Eligma planuje uruchomić GoCrypto 2.0 do drugiego kwartału 2022 r., a nowo ujawniony plan zawiera szczegółowe informacje o wszystkich nadchodzących wydarzeniach.

Jak działa przepływ płatności GoCrypto 2.0?

Rozwiązanie płatnicze GoCrypto ostatecznie przekształca płatności kryptowalutowe w główny nurt, ułatwiając w ten sposób ich masową adopcję.

Rozwiązanie płatnicze obejmuje oprogramowanie i urządzenia sprzętowe GoCrypto Point of Sale (POS).

Wszystko dzieje się tak:

System transakcyjny POS generuje kod QR za pośrednictwem GoCrypto Gateway z instrukcjami dotyczącymi inteligentnej umowy.

Klient z kompatybilnym portfelem skanuje kod QR i zatwierdza transakcję. Pieniądze są przelewane z portfela klienta i wysyłane do sprzedawcy za pośrednictwem zdecentralizowanej wymiany (DEX) lub bezpośrednio na jego rachunek bieżący.

Wtedy, jeszcze zanim środki wpłyną na konto sprzedającego, kupujący zostaje obciążony opłatą serwisową.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x