GoCrypto i masowa adopcja kryptowalut na świecie

Protokół GoCrypto 2.0, stworzony przez Eligma, pracuje nad masową adopcją kryptowalut na całym świecie. W tym celu korzysta ze swojego zdecentralizowanego rozwiązania płatniczego.

GoCrypto nawiązało strategiczne partnerstwa ze znanymi giełdami kryptowalut, takimi jak Binance.

W skrócie, GoCrypto to zdecentralizowane rozwiązanie płatnicze, które umożliwia wszystkim zainteresowanym stronom i technologiom procesu płatności korzystanie z kryptowalut do codziennych transakcji.

Właściciele sklepów mogą otrzymywać płatności w kryptowalutach, które według ich wyboru mogą zostać automatycznie zamienione na fiat lub inną kryptowalutę. Oznacza to, że konsumenci mogą płacić za towary i usługi za pomocą cyfrowych aktywów.

Wszystko dzieje się dzięki specjalnemu oprogramowaniu, technologiom i kompatybilnym urządzeniom POS.

Ten rok 2021 był udanym rokiem dla sieci płatności z siedzibą w Słowenii, a najbliższa przyszłość zapowiada się jeszcze bardziej satysfakcjonująco. Eligma planuje uruchomić GoCrypto 2.0 do drugiego kwartału 2022 r., a nowo ujawniony plan zawiera szczegółowe informacje o wszystkich nadchodzących wydarzeniach.

Jak działa przepływ płatności GoCrypto 2.0?

Rozwiązanie płatnicze GoCrypto ostatecznie przekształca płatności kryptowalutowe w główny nurt, ułatwiając w ten sposób ich masową adopcję.

Rozwiązanie płatnicze obejmuje oprogramowanie i urządzenia sprzętowe GoCrypto Point of Sale (POS).

Wszystko dzieje się tak:

System transakcyjny POS generuje kod QR za pośrednictwem GoCrypto Gateway z instrukcjami dotyczącymi inteligentnej umowy.

Klient z kompatybilnym portfelem skanuje kod QR i zatwierdza transakcję. Pieniądze są przelewane z portfela klienta i wysyłane do sprzedawcy za pośrednictwem zdecentralizowanej wymiany (DEX) lub bezpośrednio na jego rachunek bieżący.

Wtedy, jeszcze zanim środki wpłyną na konto sprzedającego, kupujący zostaje obciążony opłatą serwisową.

Comments (No)

Leave a Reply

31 + = 33