GRA CRYPTOKITTIES URUCHOMIONA NA BLOCKCHAIN ETHEREUM

CryptoKitties to interesujący nowy eksperyment na komputery stacjonarne, umożliwiający użytkownikom rozmnażanie, kolekcjonowanie i handel wirtualnymi kotami w systemie Ethereum Blockchain.

Koty i Internet wydają się być synonimami, więc nie dziwi fakt, że najnowocześniejsze technologie i technolodzy przedstawiają naszych kocich przyjaciół w ramach ich rozwoju. Gra CryptoKitties, która została uruchomiona w tym tygodniu, próbuje urozmaicić doświadczenie korzystania z blockchainu Ethereum, mając na celu zabawę i, miejmy nadzieję, informowanie użytkowników o scenariuszach użycia, zapewniając jednocześnie doświadczenie w korzystaniu z aplikacji opartych na blockchain.

CRYPTOKITTIES

Sama gra wymaga przeglądarki Chrome na komputery stacjonarne lub przenośne, Ethereum i portfela MetaMask, zaprojektowanego specjalnie do użytku z aplikacjami internetowymi, takimi jak CryptoKitties. Po zalogowaniu się w witrynie CryptoKitties gracze mogą kupować i sprzedawać wirtualne koty, a także je hodować.

Każdy kot jest unikalny, reprezentowany przez ich 256-bitową liczbę reprezentującą swój odrębny genom w ramach generowanego przez grę DNA kota. Blockchain Ethereum następnie śledzi wszystkie transakcje wirtualnych kotek lub nowo wychowanych.

ALE CZY GRACZE BĘDĄ GRAĆ?

To z pewnością gra w prawdziwych systemach opartych na tokenach na blockchainie z inteligentnym kontraktem zapewniającym siłę napędową pomiędzy transakcjami, niezależnie od tego, czy doprowadzi to graczy do wykazania większego zainteresowania kryptowalutą. Firma wydaje się być świadoma, że gra jest powiewem świeżości z fal ICO i sprzedaży żetonów. Źródło: https://bitcoinist.com/cryptokitties-game-launches-ethereum-blockchain/

Comments (No)

Leave a Reply

+ 54 = 59