Inwestorzy będą mogli czerpać zyski z Tkeycoin

Jesienią tego roku możliwość uzyskania wysokich zysków z kryptowalut otrzymają inwestorzy Tkeycoin. Wejście Tkeycoin na jedną ze światowych giełd kryptowalut ma nastąpić w październiku. Kierownictwo TKEY ujawniło listę potencjalnych witryn do umieszczenia w wykazie: lista obejmuje między innymi takich gigantów jak Binance, Poloniex i Kraken.

Jasne perspektywy dla Tkeycoin oznaczają handel nawet tylko na jednej z giełd, powiedział Maxim Yakimov, CEO TKEY. Podkreślił on: to te giełdy codziennie przeprowadzają tranzakcje na wysoką skalę i mają miliony handlowców na całym świecie. Aby uzyskać prawdziwy obraz globalnej działalności handlowej, firma przeprowadziła szeroko zakrojone badania rynku. Specjaliści sprawdzali objętość giełd internetowych, wskaźniki handlu, aktywność, zainteresowanie profesjonalnych handlowców i społeczności. Jak się okazało, tylko dziesięć giełd na świecie ma rzeczywisty wolumen obrotu, a 95% deklarowanego wolumenu obrotu jest nieważne.

digital coin

Posiadacze Tkeycoin czekają na wejście kryptowaluty na giełdę, ponieważ po tym nastąpi wydanie mobilnych portfeli Tkeycoin na iOS i Androida. Wcześniej firma uruchomiła wyszukiwarkę blockchain i lokalne portfele dla systemów macOS, Windows i Linux.

Comments (No)

Leave a Reply

− 1 = 7