Japońska aplikacja LINE uruchamia wymianę kryptowalut na swojej platformie

Japońska aplikacja – Messenger LINE ogłosiła oficjalne uruchomienie własnej giełdy kryptowalut, która będzie obsługiwać 81 milionów użytkowników platformy.

Zgodnie z ogłoszeniem giełda nazywa się Bitmax. Na giełdzie będzie można wymieniać pięć kryptowalut w czasie rzeczywistym: ETH, LTC, BTC, XRP i BCH. Dostęp do platformy można uzyskać poprzez zakładkę „Portfel” w aplikacji mobilnej messengera LINE, za pomocą której klienci mogą wpłacać i wypłacać swoje środki pienieżne.

LINE deklaruje, że chce zwiększyć wygodę dostępu dla użytkowników do procesu handlu kryptowalutami i planuje uczynić istniejącą aplikację komunikacyjną „inteligentnym portalem” do wymiany kryptowalut. Firma twierdzi, że Japonia jest zaangażowana w płatności bezgotówkowe w społeczeństwie i postrzega branżę kryptowalut jako „branżę zaspokajającą nowe potrzeby użytkowników”, z potencjałem innowacji technologicznych nowej generacji.

messanger

LINE kładzie również nacisk na bezpieczeństwo użytkowników na swojej platformie: „LINE był jednym z najpoważniejszych inwestorów wśród firm zajmujących się bezpieczeństwem w japońskim biznesie internetowym. BITMAX przyjmuje również to podejście, oferując użytkownikom niezawodną i stabilną usługę, w której priorytetem jest bezpieczeństwo ponad wszystko”.

Comments (No)

Leave a Reply

+ 27 = 31