Kawałek Karaibskiego Raju na sprzedaż tylko z Bitcoin

W cenie 5,3 miliona funtów, 13 akrów wyspy na Karaibach jest na sprzedaż, ale oznacza to, że musisz wyłożyć nieco ponad 570 BTC, ponieważ sprzedający podają informacje o przyjęciu Bitcoin twierdzą, że przyjmą tylko kryptowalutę za nieruchomości.

Istnieje wiele drogich i luksusowych nieruchomości, które trafiły na rynek nieruchomości na całym świecie z cenami tylko w Bitcoin. Luksusowy apartament w Notting Hill, rezydencji w Miami, ale nawet rozsądny dom w Grimsby w Anglii przyciągnął uwagę kupujących Bitcoin.

Krwawa zatoka Bitcoin.

Tropikalna kryjówka na wyspie Union w St Vincent i na Grenadynach jest obecnie tylko kawałkiem ziemi w zatoce o nazwie Bloody Bay. Jednak sprzedaż pochodzi z planami na willę, a także bar na plaży. Obszar ten doświadczył znacznego rozwoju i podobnie jak Bitcoin to rosnąca szansa.

Teren na sprzedaż znajduje się w odległości kilku minut od małego lotniska łączącego Union Island ze St Vincent i innymi wyspami Grenadyny.
Na sąsiedniej wyspie Canouan ponad 150 milionów funtów wydali właściciele słynnego kurortu Sandy Lane na Barbados, tworząc klub Pink Sands.

Szum wokół nieruchomości.
Podczas gdy nastąpił boom w nieruchomościach Bitcoin, jego zrozumienie może nie być tak proste, jak forma przejęcia.

Istnieje oczywiście nowa fala zainteresowań i entuzjazmu ze strony osób, które chcą zgromadzić ogromny kapitał, który jest klasyfikowany jako cyfrowe złoto. Otrzymując Bitcoin podczas zwykłej umowy, inwestorzy nagle doświadczają ogromnego napływu waluty, która wydaje się nie do powstrzymania na swojej trajektorii.
Jednak prawdziwym atutem jest zainteresowanie, które przynosi cena Bitcoin. Wiele z tych sprzedaży, które ostatnio pojawiły się w mediach, nigdy nie dotarłoby poza własne książki agencji nieruchomości. Jednak wiadomość o apartamencie Notting Hill i Miami Mansion przekroczyła oceany.
Warta 17 mln funtów rezydencja w Notting Hill cieszyła się niespotykanym zainteresowaniem od czasu sprzedaży w październiku. Lew Loginov, współzałożyciel firmy budowlanej London Wall, która sprzedaje nieruchomość, powiedział:
“W zeszłym tygodniu mieliśmy 15 wyświetleń, pochodzących z Azji, nie sądzę, żebyśmy mieli kogoś starszego niż 30.”

Nowi milionerzy

Pomaga także, że ci, którzy zainwestowali w Bitcoin we wczesnych latach, w tym roku zostali przekształceni w natychmiastowych milionerów, dzięki ogromnemu wzrostowi. Bitcoin, o wartości kilkuset dolarów sprzed pięciu lat, może teraz być warty tyle, by kupić Bloody Bay.
W tym celu, umieszczając na niej metkę bitcoinową, otwiera się nowy rynek i jest to rynek, który nigdy wcześniej nie był celem.
Loginov dodaje, że pierwsi górnicy posiadają dużą liczbę bitcoinów:
“Jest wielu młodych ludzi, którzy byli zaangażowani w kryptokonferencję we wczesnym etapie. Większość z nich zarabiała pieniądze szyfrując kryptowalutę i szukając aktywów “.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of