Shopify dodał możliwość tworzenia i sprzedawania NFT

Gigant e-commerce Shopify nawiązał współpracę z GigLabs NFT, tym samym dając sprzedawcom możliwość tworzenia niezamiennych tokenów i sprzedawania ich bezpośrednio użytkownikom. Zostało to ogłoszone na Twitterze przez dyrektora generalnego Shopify.

Aby dostarczyć nową usługę, Shopify nawiązało współpracę z GigLabs NFT, firmą specjalizującą się w rozwoju i narzędziach handlowych NFT opartych na blockchainie Flow.

Przedstawiciele Shopify dodają również, że tokeny kolekcjonerskie będzie można generować z użyciem Ethereum, Polygon i Near. Program NFT Beta jest dostępny tylko dla sprzedawców Shopify Plus z USA.

Klienci, którzy chcą zintegrować aplikację GigLabs NFT ze swoimi kontami Shopify Plus, powinni skontaktować się bezpośrednio z GigLabs, aby uzyskać więcej informacji. Użytkownicy mogą kupować kolekcjonerskie tokeny sprzedawcy za pomocą Shopify Payments i Shop Pay, używając do płatności kart kredytowych, debetowych i kryptowalut.

Shopify nie jest obca przestrzeń kryptowalut. W ubiegłym roku platforma rozpoczęła współpracę z systemem płatności CoinPayments, aby przyjmować płatności w kryptowalutach i przyspieszać płatności międzynarodowe.

Comments (No)

Leave a Reply

− 6 = 2