TkeycoinDao zawarł umowę z Arabami

Osoby zarządzające w TkeycoinDao osiągnęły porozumienie z inwestycyjną spółką holdingową ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w sprawie sprzedaży części aktywów krajowego (rosyjskiego) projektu kryptowalutowego TkeycoinDao. Inwestorzy arabscy ​​byli dokładnie przygotowani do przyjęcia odpowiedniej decyzji. Przez półtora miesiąca badali i omawiali szczegóły projektu, analizowali jego innowacje technologiczne, aktualną pozycję i długoterminowe perspektywy, a następnie ogłosili chęć zainwestowania w startup. Kwota inwestycji wyniesie 12 milionów dolarów.

Pierwsza transza została już ustalona i będzie wynosiła cztery miliony dolarów. Przelew środków planowany jest na początek trzeciego kwartału tego roku. W tym samym czasie TkeycoinDao będzie w stanie zarządzać biurem w DMCC BusinessCentre i liczyć na pełne wsparcie finansowe dla działań startupowych w Dubaju w ciągu najbliższych dwóch lat.

meetingNależy zauważyć, że bezpośrednie zainteresowanie dużych przedsiębiorstw zagranicznych jako inwestorów przyczyni się do zwiększenia kapitalizacji TkeycoinDao. Spółka spodziewa się, że wyżej wymienione okoliczności będą miały pozytywny wpływ na dynamikę kursu wymiany Tkeycoin, który zgodnie z oczekiwaniami ma gwałtownie wzrosnąć. Informacja została już potwierdzona przez osoby zarządzające projektem. Źródło: moygorod-online.ru

Zobacz cały artykuł

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of