Tokeny NFT do wygrania mistrzowskich piłek tenisowych na Australian Open

Na Australian Open pojawiły się non-fungable tokeny (NFT), które są automatycznie aktualizowane o metadane zebrane z pierwszego Wielkiego Szlema w sezonie. Pisze o tym SportsBusiness.

Każdy z tokenów jest powiązany z sekcją 19×19 cm kompleksu tenisowego Melbourne Park. Jeśli zwycięskie trafienie w dowolnym meczu Australian Open trafi w wybraną sekcję, metadane NFT będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, aby wyróżnić informacje o meczu.

W meczach finałowych, jeśli zwycięska piłka uderzy w obszar, posiadacz NFT będzie mógł otrzymać prawdziwą piłkę tenisową wykorzystaną mistrzostwach z certyfikatem autentyczności.

Ponadto w przyszłości posiadacze NFT będą mieli dostęp do limitowanej edycji gadżetów Australian Open i innych lukratywnych bonusów.

Nabywcy tokenów będą mogli sami wybrać konkretną pozycję na korcie. Kolekcja jest tworzona przy użyciu algorytmicznej kombinacji różnych schematów kolorów, wzorów i tekstur, nadając każdej piłce tenisowej AO Art Ball niepowtarzalny wygląd.

Otwarta sprzedaż piłek tenisowych Art Balls rozpocznie się 13 stycznia o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Australian Open odbędzie się w Melbourne od 17 do 30 stycznia.

Comments (No)

Leave a Reply

53 − = 48