Twórcy MMORPG Gran Saga dodadzą do gry NFT

Ekspansja nowych technologii trwa – branża gier wideo wciąż się zmienia wraz z pojawieniem się nowych technologii. Koreańskie studio NPIXEL ogłosiło plany integracji z popularną grą MMORPG Gran Saga NFT, a także stworzenia metawersu z wykorzystaniem własności intelektualnej gry.

Wprowadzenie niezamiennych tokenów stało się nowoczesnym trendem, a twórcy Gran Sagi postanowili podążać za trendami w branży. Firma przygotowuje się do dodania NFT i już zaczęła powiększać swój personel. Tokeny będą produkowane w wyniku różnych testów technicznych opartych na animowanej grafice. Jednocześnie studio planuje przenieść się do biznesowego metawersu. Firma NPIXEL niedawno zarejestrowała prawa do znaków towarowych GRANVERSE i MEAPIXEL. Oczekuje się, że Gran Saga zbuduje ekosystem metaverse przy użyciu IP.

Gran Saga to gra typu MMORPG firmy NPIXEL, która ukazała się w styczniu tego roku. Wydarzenia odbywają się na kontynencie Esprogen. Gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem i od czasu premiery zajmuje trzecie miejsce w topowej sprzedaży Google, a także pierwsze miejsce w Apple, One Store i Galaxy Store. Wynik jest niesamowity jak na nową franczyzę.

Jeśli chodzi o sam NPIXEL, to jest to gamingowy startup założony we wrześniu 2017 roku przez prezesów Bong-Gun Bae i Hyun-Ho Jeonga, którzy nadzorowali produkcję filmu Netmarble „Siedmiu Rycerzy”. W sierpniu firma pozyskała 100 miliardów won (86,4 miliona dolarów) z inwestycji Serii B od Saehan Startup Investment i w krótkim czasie osiągnęła poziom jednorożców wśród krajowej branży gier. Termin ten odnosi się do firm o wartości co najmniej 1 biliona wonów wśród niezarejestrowanych startupów, które działają krócej niż 10 lat.

Zdjęcie:
www.youtube.com/watch?v=IEew25rD34Y

Comments (No)

Leave a Reply

2 + 3 =