W ekosystemie kryptowalut pojawi się pięć nowych wskaźników

Obecnie na rynku kryptowalut jest ponad 1500 tokenów, firma Fundstrat Global Advisors LLC dodała pięć dodatkowych indeksów cenowych w celu poprawy poziomu usług dla inwestorów.

Pięć nowych indeksów opierających się o kategorie, takie jak surowce, platformy, poufności, wymiana i „stabilne monety” obejmujące 75% kapitalizacji obecnego rynku Kryptowalut. Potencjalni inwestorzy mogą zobaczyć wykaz indeksów, zanim zaczną swoje inwestycje.

Na przykład indeks prywatności składa się z czterech komponentów. Wskaźnik stabilnych monet – z dwóch, gdzie 99% jest w Tether i 1% w DAI. Firma Fundstrat nadal optymistycznie patrzy na długoterminowe perspektywy bitcoin, największej i najpopularniejszej waluty cyfrowej.

„Surowe tokeny, naszym zdaniem, stanowią swego rodzaju odskocznię do napływu inwestorów instytucjonalnych, biorąc pod uwagę możliwości zwiększenia dostępu do rynku (futures, etc.). Ponadto tokeny te są obecnie przedmiotem ograniczonego ryzyka regulacyjnego w porównaniu do innych rodzajów tokenów “- powiedział Thomas Lee, Robert Slimer i Sam Doctor.

Fundstrat odnosi się do ryzyka regulacyjnego związanego z cenami na platformach tokenowych jako głównej zachęty, która skłoniła firmę do stworzenia nowych standardów. Wcześniej firma wybierała indeksy głównie na podstawie wielkości. W kontekście ciągłego wzrostu rynku walut cyfrowych Fundstrat planuje stworzyć dodatkowe wskaźniki, ponieważ rośnie popularność innych obszarów tematycznych. Źródło: profinance.ru

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x