Współzałożyciel Google poinformował, że “wydobywa” Ethereum wraz z synem

Współzałożyciel Google i prezes Alphabetu Sergey Brin powiedział, że wraz z synem zajmuje się wydobyciem Ethereum. Takie oświadczenie zrobił podczas spotkania przeprowadzonego przez brytyjskiego biznesmena Richarda Bransona 8 lipca.

Według dziennikarza Forbes Michaela del Castillo, który brał udział w konferencji Blockchain w Kasbah Tamadot Branson w Maroku, Brin, od czerwca 2018 jest dziesiątym najbogatszym człowiekiem na świecie. Na konferencji Sergey Brin mówił o potencjale blockchain w rozwiązywaniu problemów globalnych.

Na imprezie wystąpił także były perkusista Guns N ‘Roses Matt Sorum, który podkreślił możliwości ochrony praw autorskich za pomocą rozwiązań blockchain.

“Użytkownik musi być właścicielem treści w taki sposób, aby nagradzać autora. Kiedy pojawił się blockchain, powiedziałem, że to może wreszcie nastąpić. Jest to możliwe dzięki inteligentnym umowom” – powiedział muzyk.

Były komisarz Securities and Exchange Commission (SEC) Annette Nazaretu powiedziała, że organy regulacyjne muszą rozważyć „ogromne możliwości”, która niesie ze sobą blockchain. Wspomniała również o wielkim osiągnięciu, jakim było kwalifikowanie bitcoina i Ethereum nie jako papierów wartościowych. Były przewodniczący Commodity Futures Trading Commission (CFTC) Jim Newsome zgodził się, że regulatory idą w dobrym kierunku, jednak opracowanie odpowiednich przepisów dla kryptowalut potrzebuje czasu.

eth“Wciąż jesteśmy na wczesnym etapie rozwoju tej technologii. Jest to pierwsza runda bardzo długiej gry. Przy regulacji ważne jest, aby nie spieszyć się zbytnio. Kiedy regulatory się spieszą, popełniają błędy ” – powiedział. Źródło: ttrcoin.com

Zobacz cały artykuł

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x