Yummy Crypto uruchamia swoją platformę zakładów z NFT i Nowym Stablecoin

Branża kryptowalut doświadczyła gwałtownego wzrostu od czasu swojego powstania ponad dekadę temu, kiedy pojawił się Bitcoin (BTC). Ostatnie lata były szczególnie owocne, a inwestorzy najbardziej skorzystali z wielu nowych możliwości związanych z wszelkiego rodzaju projektami.

Stakowanie stało się sensacją w ciągu ostatniego roku, ponieważ pozwala posiadaczom tokenów zamrażać swoje aktywa i otrzymywać nagrody. Z drugiej strony, w 2021 r. NFT tokeny wykroczyły poza skalę, ponieważ zostały przyjęte przez znane osoby i firmy spoza przestrzeni kryptograficznej.

Teraz Yummy Crypto postanowiło połączyć to, co najlepsze z obu światów, uruchamiając platformę ekosystemu zakładów NFT, aby zwiększyć APR.

Nowa platforma po wypaleniu 30% tokenów i udanym przejściu na nowy kontrakt V2, jest na dobrej drodze do osiągnięcia pierwszych kamieni milowych na swojej mapie drogowej.

Token projektu BEP-20, wydany na Binance Smart Chain, przechodzi regularne zaplanowane zdarzenia wypalania. Zespół odpowiedzialny za protokół ogłosił niedawno, że zakończył jedną z największych operacji spalania BSC w historii. W sumie spalono 150BIL tokenów Yummy o wartości około 1,5 miliona dolarów.

Oznacza to, że około 30% monet znajdujących się obecnie w obiegu jest spalonych, ale zespół podkreślił, że w sumie zawsze będzie to jeden bilion monet.

Osobno zespół opowiedział także o wprowadzeniu na rynek zupełnie nowego produktu, którego celem jest wypełnienie luki między stakingiem a tokenami niewymiennymi. Zasadniczo funkcja ta, nazwana Platformą Ekosystemu Stakingu, pozwoli inwestorom zablokować swoje NFT i otrzymać lepsze RRSO.

Co to jest Yummy NFT? Yummy Dogs to 10 000 uroczych NFT stworzonych z setek możliwych cech. Każdy NFT pies jest unikalny, a cechy są losowo przydzielane w mennicy. Każdy Yummy Dog daje właścicielowi dostęp do ekosystemu Yummy, w tym treści edukacyjnych, dodatkowych nagród za obstawianie i nie tylko!

Czym jest smaczny dolar? Yummy Dollar (YUSD) to zupełnie nowy stablecoin, którego pierwsza runda finansowania rozpocznie się na początku połowy stycznia 2022 r. Będzie używany do obstawiania głównie na platformie do obstawiania.

Zespół podkreślił, że YUSD, który działa jako stablecoin, jest przeznaczony do inwestycji długoterminowych. Jako stablecoin będzie on powiązany z 1 $, głównym mechanizmem tego jest Fundusz Wzrostu Yummy. Fundusz wzrostu zostanie wykorzystany do wsparcia YUSD.

Czym jest Akademia Yummy?
Yummy Academy jest częścią ekosystemu poświęconego udostępnianiu materiałów edukacyjnych członkom. Inwestorzy mogą wejść do Yummy Academy, posiadając co najmniej 10 NFT YummyDogs lub uiszczając opłatę za każdą lekcję. Samouczki składają się z ogólnych tematów blockchain, edukują uczestników, jak korzystać z portfeli, giełd, bezpiecznie inwestować, pisać inteligentne kontrakty i nie tylko.

Zdjecie: twitter.com/YummyCrypto

Comments (No)

Leave a Reply

4 + 3 =